4 Lastik Alana Yol Yardım Hediye!

Türkiye genelindeki kampanyaya katılan yetkili Michelin bayilerinden tek seferde en az iki ya da tek seferde en az dört adet Michelin marka otomobil, 4×4 ya da hafif ticari araç (maksimum 3500 kg. ) lastiği aldığınızda, Michelin Destek’e üyelik hakkı kazanırsınız.

Tek seferde alacağınız 2 lastik karşılığı fatura tarihinden itibaren 6 ay yine tek seferde alacağınız

4 adet lastik karşılığı fatura tarihinden itibaren 1 yıl süreyle ücretsiz olarak yol yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Üyelik aktivasyon işlemi fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde yapılmalıdır, aksi takdirde üyelik hakkınız iptal edilecektir.

Üye kart numarası olmadan işlem yapılamaz.Üye kartınız yanınızda bulunmuyor ise bu hizmetten yararlanamazsınız.

 

KAPSAM HALLERİ

Kaza anında veya lastik arızası olduğunda hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kaza anında aracın en yakın servise çekilmesi, lastik arızası anında lastiğin stepne ile değiştirilmesi ya da aracın en yakın Michelin bayisine çekilmesi, geri dönüş seyahat tamamlama hizmeti ve aracın geri getirilmesi yol yardım hizmeti kapsamındadır.

Teknik arızalardan dolayı aracın yolda kalması durumunda kapsam dışı kaldığı için hizmetten yararlanamazsınız.

Türkiye sınırları içerisindeki kampanyaya katılan yetkili bayilerimizden yapacak olduğunuz lastik alışverişlerinde ve bu sınırlar içerisinde geçerli olacaktır.

Yol yardım hizmeti binek ,hafif ticari ve 4×4 araçlar için geçerlidir. Taksi,3.500 kg.’ı geçen aşan ticari araçlar, hatlı minibüsler, kiralık araçlar, sürücü kursuna ait araçlar, resmi araçlar ve filo araçlar için geçerli değildir.

 

BAYINDIR OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ.
MICHELIN Yetkili Bayii